RESTORAN NEEM

Hiljutises tulekahjus kõvasti kannatada saanud restoran NEEM on kosumas ja avab 15.augustil oma uksed peamaja kõrval asuvas peomajas. Veidi teise formaadi ja uuenenud menüüga oodatakse külla nii uusi elamuste otsijaid kui vanu sõpru. Roogade ja teeninduse tasemes järeleandmisi ei tehta ning peomajaski loodetakse oma klientidele pakkuda vaid parimat.

Restoran NEEM avas uksed käesoleva aasta juunikuus, kus üllatati varem nendes ruumides asunud restoranist täiesti erineva ilme ja huvitava menüüga.

Ka täna oodatakse sööma külalisi nii maalt kui merelt. Menüüst leiab roogasid nii lastega peredele kui peenematele maitsegurmaanidele.

Refereerime siinkohal tuntud seltskonnaajakirja:

Neeme peakokk Jegors Porulevs on töötanud mitmetes tipprestoranides s.h ka Michelini tähte omava peakoka juhendamisel Norras! Restorani menüü on inspireeritud hooajaliselt värskest toorainest, kohalikest metsa-, loodus- ning mereandidest, seega põnevaid valikuid leiavad nii liha- kui kalasõbrad.

NEEMe programmist leiab tulevikus elava muusika õhtusööke ja ka mitmeid rannakontserte. Pühapäeviti toimuvad lastehommikud, kus oodatakse peresid meisterdama pannkooke ja vaatama lasteteatrit.

Fotosid Neeme avamispidustustest saab vaadata restorani Facebooki lehelt.

Restorani korraldatud ürituste kohta saad lugeda SIIT.

Laudade broneerimiseks helista: +372 6 555 335.